Biżuteria z kamieni naturalnych - rodzaje kamieni i ich właściwości

Biżuteria z kamieni naturalnych - rodzaje kamieni i ich właściwości

Biżuteria z kamieni naturalnych - kolekcja PREMIUM 

Nie od dziś wiadomo, że kamienie naturalne mają niezwykłą moc. Kamienie naturalne gromadzą w sobie energię, którą oddają nam i pomagają zwalczać codzienne przeciwności.  

Szlachetna stal jubilerska
w połączeniu z kamieniami naturalnymi okazała się świetnym duetem, który codziennie zyskuje na popularności. Specjalne dla Was stworzyliśmy wyjątkową kolekcję PREMIUM. Powstała ona, aby zachwycić każdą z Was. Elementy biżuterii, którą tam znajdziecie, przygotowane zostały z najwyższej jakości materiałów, zachowując przy tym dbałość o każdy najmniejszy szczegół.

W najnowszej kolekcji znajdziesz produkty takie jak:

Wszystkie produkty z tej kolekcji są stworzone z najwyższej jakości stali chirurgicznej, która jest hipoalergiczna i bezpieczna dla bardzo wrażliwej skóry. Dodatkowo ich stylizacja nawiązuje do najmodniejszych w tym sezonie modeli oraz kształtów.

Rodzaje kamieni naturalnych z najnowszej kolekcji PREMIUM i ich znaczenie 

Jadeit

kamień szczęścia i harmonii. Kamień występuje w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych, najpopularniejszy jest jadeit zielony. Jadeit używany był od czasów Majów. Kamień ten uważany jest za talizman, który zapewnia szczęście, a przede wszystkim będzie chronił nas przed złą energią. Jadeit można spotkać w postaci kamieni w wielu barwach. Kamień jadeitu pomaga w odnalezieniu właściwej drogi, dodaje sił i pewności siebie. Noszony kamień przy sobie zdecydowanie poprawia nastrój, przywraca harmonię. Jadeit jest również kamieniem rodzinnym, równoważy i pomaga w rozwiązywaniu konfliktów międzypokoleniowych. Wspiera spokojne życie, bez gniewu i złości. 

Sprawdź: Naszyjnik Mesini Premium Stal Chirurgiczna JADEIT 

 

Rodochrozyt

jest to niezwykły kamień, który ma niezwykłą moc. Ten kamień naturalny to symbol miłości i uczuć. Kamień wykorzystywany jest do medytacji, w celu przyciągania bratniej duszy. Pomaga w odnalezieniu drogi do samorealizacji, jest królem odmładzania ciała i duszy, jest symbolem czystej, nieskazitelnej miłości. Kamień pobudzi kreatywność do realizacji marzeń, dodając pewności siebie.

 

Agat 

to kamień naturalny symbolizujący wierność i miłość. Pomaga zrównoważyć nas pod kątem emocjonalnym, intelektualny i fizycznym. Przez wielu kamień ten nazywany jest kamieniem biznesmenów, pomoże złapać harmonię, pewność siebie przy różnych stresujących sytuacjach. Zdecydowanie pomaga rozwiązywać problemy, ułatwia wystąpić, przemówić przed większą publicznością. 

Sprawdź: Bransoletka Mesini Premium Stal Chirurgiczna AGATE 

 

Spektrolit

to kamień naturalny zorzy polarnej. Symbolizuje szczęście, ochronę i koncentrację. Spektrolit to odmiana labradorytu, zabezpiecza przed utratą energii, usuwa negatywne wpływy ze strony innych osób. Kamień uwalnia od strachu i poczucia braku bezpieczeństwa zwiększając jednocześnie empatię w stosunku od innych osób.

Sprawdź: Bransoletka Mesini Premium Stal Chirurgiczna AGATE 

To jedne z najpopularniejszych kamieni naturalnych ukrytych w naszej biżuterii z kolekcji PREMIUM.

A więc... który kamień wybierzesz dla siebie?

Przypominamy, że biżuteria z kolekcji PREMIUM to idealny pomysł na prezent. Każde zamówienie zapakowane zostanie dla Ciebie w formie prezentu, o czym możesz przeczytać tutaj. Zamówiona biżuteria od razu gotowa jest do wręczenia.

Psst. Czy pamiętasz, że już niedługo Dzień Mamy?  

 

Życzymy wszystkiego co najlepsze!

~ Zespół Mesini.pl