Biżuteria z kamieni naturalnych - rodzaje kamieni i ich właściwości

Biżuteria z kamieni naturalnych - rodzaje kamieni i ich właściwości

Biżuteria z kamieni naturalnych - kolekcja PREMIUM 

Nie od dziś wiadomo, że kamienie naturalne mają niezwykłą moc. Kamienie naturalne gromadzą w sobie energię, którą oddają nam i pomagają zwalczać codzienne przeciwności.  

Szlachetna stal jubilerska
w połączeniu z kamieniami naturalnymi okazała się świetnym duetem, który codziennie zyskuje na popularności. Specjalne dla Was stworzyliśmy wyjątkową kolekcję PREMIUM. Powstała ona, aby zachwycić każdą z Was. Elementy biżuterii, którą tam znajdziecie, przygotowane zostały z najwyższej jakości materiałów, zachowując przy tym dbałość o każdy najmniejszy szczegół.

W najnowszej kolekcji znajdziesz produkty takie jak:

Wszystkie produkty z tej kolekcji są stworzone z najwyższej jakości stali chirurgicznej, która jest hipoalergiczna i bezpieczna dla bardzo wrażliwej skóry. Dodatkowo ich stylizacja nawiązuje do najmodniejszych w tym sezonie modeli oraz kształtów.

Rodzaje kamieni naturalnych z najnowszej kolekcji PREMIUM i ich znaczenie 

Jadeit

kamień szczęścia i harmonii. Kamień występuje w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych, najpopularniejszy jest jadeit zielony. Jadeit używany był od czasów Majów. Kamień ten uważany jest za talizman, który zapewnia szczęście, a przede wszystkim będzie chronił nas przed złą energią. Jadeit można spotkać w postaci kamieni w wielu barwach. Kamień jadeitu pomaga w odnalezieniu właściwej drogi, dodaje sił i pewności siebie. Noszony kamień przy sobie zdecydowanie poprawia nastrój, przywraca harmonię. Jadeit jest również kamieniem rodzinnym, równoważy i pomaga w rozwiązywaniu konfliktów międzypokoleniowych. Wspiera spokojne życie, bez gniewu i złości. 

 

Rodochrozyt

jest to niezwykły kamień, który ma niezwykłą moc. Ten kamień naturalny to symbol miłości i uczuć. Kamień wykorzystywany jest do medytacji, w celu przyciągania bratniej duszy. Pomaga w odnalezieniu drogi do samorealizacji, jest królem odmładzania ciała i duszy, jest symbolem czystej, nieskazitelnej miłości. Kamień pobudzi kreatywność do realizacji marzeń, dodając pewności siebie.

 

Agat 

to kamień naturalny symbolizujący wierność i miłość. Pomaga zrównoważyć nas pod kątem emocjonalnym, intelektualny i fizycznym. Przez wielu kamień ten nazywany jest kamieniem biznesmenów, pomoże złapać harmonię, pewność siebie przy różnych stresujących sytuacjach. Zdecydowanie pomaga rozwiązywać problemy, ułatwia wystąpić, przemówić przed większą publicznością. 

 

Spektrolit

to kamień naturalny zorzy polarnej. Symbolizuje szczęście, ochronę i koncentrację. Spektrolit to odmiana labradorytu, zabezpiecza przed utratą energii, usuwa negatywne wpływy ze strony innych osób. Kamień uwalnia od strachu i poczucia braku bezpieczeństwa zwiększając jednocześnie empatię w stosunku od innych osób.

 

To jedne z najpopularniejszych kamieni naturalnych ukrytych w naszej biżuterii z kolekcji PREMIUM.

A więc... który kamień wybierzesz dla siebie?

Przypominamy, że biżuteria z kolekcji PREMIUM to idealny pomysł na prezent. Każde zamówienie zapakowane zostanie dla Ciebie w formie prezentu, o czym możesz przeczytać tutaj. Zamówiona biżuteria od razu gotowa jest do wręczenia.

Psst. Czy pamiętasz, że już niedługo Dzień Mamy?  

 

Życzymy wszystkiego co najlepsze!

~ Zespół Mesini.pl