Kontakt

Skoro jesteś tutaj, z pewnością chcesz się z nami skontaktować w jakiejś ważnej sprawie. 

W Mesini zależy nam na możliwie najwygodniejszej drodze kontaktu z naszymi konsultantami w razie jakichkolwiek Twoich pytań. Dlatego też udostępniliśmy kilka form kontaktu z naszymi ekspertami:

Jesteśmy przekonani, że któraś z powyższych metod preferowanego kontaktu wpiszę się idealnie w Twoje upodobania. Dlatego, jeśli masz do nas jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu, z pewnością pomożemy. 

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej sekcji FAQ (najczęściej zadawane pytania), może okazać się, że tam znajdziesz informacje, które Cię interesują. W przeciwnym wypadku raz jeszcze zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. 

Media społecznościowe

  @mesini.pl

   /mesini.pl

Dział Obsługi Klienta

☎   +48 662 674 032

✉   kontakt@mesini.pl

Do Twojej dyspozycji jesteśmy

poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 16:00

RODO

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma Mesini Daria Przetakowska z siedzibą w Żorach przy ulicy os. Powstańców Śląskich 12i/6. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, uzupełniania, sprostowania, żądania zapomnienia, przenoszenia lub ograniczenia przetwarzania, a także posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W razie chęci skorzystania ze swojego prawa, proszę o przesłanie informacji na adres mailowy kontakt@mesini.pl . Pełna treść obowiązku informacyjnego: polityka prywatności.

 

Formularz kontaktowy: