Jak pakujemy Wasze zamówienia?

Ten artykuł przeczytasz w: 4 minuty

Jak zapakowana jest Twoja biżuteria ze stali chirurgicznej?

biżuteria ze stali chirurgicznej pakowana na prezent

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak zapakowane zostanie Twoje zamówienie?

Jesteśmy przekonani, że to, w jaki sposób zapakowana jest biżuteria, jest równie ważne, jak ona sama. Opakowanie odgrywa niesamowicie ważną rolę. Jest ono nierozłącznym dopełnieniem całości. 

Dlatego w Mesini, estetycznie zapakowana biżuteria to nasz standard w przypadku każdego zamówienia!

Biżuteria ze stali szlachetnej w eko paczce

Na przestrzeni kilku lat naszej działalności oraz dążenia do realizacji naszej misji, zmieniał się i ewoluował również sam proces pakowania Twoich zamówień oraz produktów, wykorzystywanych w tym celu. Od samego początku zależało nam jednak, by były one możliwie najbardziej przyjazne dla środowiska i zachwycały oczy wszystkich naszych klientek. 

Jesteśmy świadomi tego, w jaki sposób nasza działalność wpływa na nasze otoczenie, dlatego podjęliśmy wiele dobrych kroków w kierunku ograniczania produkcji zbędnych odpadów.

Mając na uwadze nasze środowisko, postawiliśmy na produkty jemu przyjazne, które w łatwy sposób można poddać recyklingowi. W trosce o naszą planetę częściowo zrezygnowaliśmy z tworzyw sztucznych, które negatywnie wpływają na nasze otoczenie.

W co zapakowana jest Twoja biżuteria?

Każde zamówienie pakowane jest w kilka warstw, gdzie każda z nich, spełnia określoną funkcję: 

  • Koperta z folią bąbelkową - jej zdaniem jest ochrona Twojego zamówienia podczas transportu z naszego magazynu wprost do Ciebie. Specjalna folia bąbelkowa, która znajduje się wewnątrz, amortyzuje wszelkie uszkodzenia mechaniczne, do których może dojść podczas transportu przez firmy kurierskie. 
  • Kartonik - pełni funkcję dodatkowej ochrony przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu, dodatkowo usztywnia i stabilizuje całość. Kartonik ten w 100% można poddać recyklingowi. 
  • Papierowa torebka - każdy element biżuterii Mesini jest w nią zapakowany. Chroni ona samą biżuterię przed zarysowaniami, podobnie jak kartonik, zabezpieczenie to można w pełni poddać procesowi recyklingu. 

A to wszystko na koniec opasane jest przepiękną wstążeczką, która jest wisienką na torcie, nadając całości niesamowity look. 

Co jeszcze zawiera Twoje zamówienie?

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, ponieważ każde zamówienie oraz każdy klient są dla nas wyjątkowi. Cieszymy się, że dzięki Tobie możemy realizować swoje pasje i nadal się rozwijać, dlatego każda wysyłana paczka jest dla nas unikatowym wydarzeniem. W podziękowaniu za to otrzymasz specjalną kartkę z podziękowaniem od pracownika Mesini, który miał przyjemność przygotować, skompletować i zapakować Twoją biżuterię ze stali szlachetnej.

Biżuteria ze stali chirurgicznej zapakowana na prezent

biżuteria ze stali chirurgicznej

Zdajemy sobie sprawę, jak często zakupiona w naszym sklepie biżuteria jest darowana jako prezent z przeróżnych okazji, dlatego też decydując się na wybór biżuterii ze stali chirurgicznej Mesini, możesz mieć pewność, że dotrze ona do Ciebie pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia, a Ty dzięki temu będziesz mogła cieszyć się zaoszczędzonym czasem oraz pieniędzmi.

Dołącz do klubu kobiet Mesini.pl

Jeśli chcesz stać się częścią społeczności Mesini, zamów swoją wyjątkową biżuterią ze stali chirurgicznej już dziś i sama przekonaj się, ile radości może wnieść do Twojego życia, przepiękna biżuteria w przepięknym opakowaniu.

Zacznij od sprawdzenia naszych nowości!

~ Zespół Mesini.pl