Nasze lutowe bestsellery.

Bestsellery luty 2021 - zdjecie

 

Perłowe skarby...

Niewątpliwie od początku roku w naszym sklepie królują perełki w każdej postaci! Perełki są niezwykle eleganckim i ponadczasowym dodatkiem. Każda kobieta powinna mieć choć jeden dodatek z perłą. W naszym sklepie znajdziecie wiele cudownych modeli bransoletek, naszyjników oraz kolczyków z ich dodatkiem.

 

Złota Celebrytka Stal Chirurgiczna Mesini Perełki Koniczynki


Perełkowa celebrytka z koniczynkami Mesini pięknie wpasuje się do basicowej jak i bardziej szalonej stylizacji. Perły można nosić na co dzień oraz założyć na specjalną okazję. Naszyjnik ten pięknie skomponuje się z klasyczną białą koszulą.

 

Jesteśmy pewni, że moda na tego rodzaju dodatki będzie jeszcze długo z nami. Im bardziej nieregularne perły tym lepszy tworzą efekt. Zapewniają wrażenie niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju. Ten trend zakłóca jednak powszechnie utarte konwenanse dotyczące regularnych i okrągłych pereł.

 

Złota Bransoletka Mesini Stal Chirurgiczna Perełki
Jak już wcześniej wspomnieliśmy, dzięki ich nieregularnemu kształtowi można je dopasować nie tylko do eleganckich stylizacji lecz świetnie znajdą swoje zastosowanie również w codziennej garderobie. Taka uniwersalność jest zawsze mile widziana. Dlatego w szczególności możemy polecić Bransoletkę Mesini z perełkami, która okazała się absolutnym hitem w ubiegłym miesiącu. Te przepiękne perełki w połączeniu z dużymi zapięciami prezentują się wyśmienicie.

 

Jesteśmy pewni że rok 2021 to zdecydowanie rok pereł.


My już je pokochaliśmy, mamy ogromną nadzieję że Ty pokochasz je również!


Zespół Mesini.pl