Trendy w biżuterii na 2021 rok.

Trendy na 2021 rok

 

Biżuteria w 2021 roku – czyli jakie dodatki będziemy nosić w tym sezonie.

 

Każda z Was pewnie zastanawia się w jaki sposób łączyć biżuterię? Czy dobrym pomysłem jest mieć na sobie więcej niżeli jeden pierścionek? W tym roku odrzucamy wszystkie konwenanse oraz utarte schematy - rozpoczynamy zabawę z biżuterią, niech nie ogranicza nas nasza wyobraźnia!

 

To Ty pokaż jak się dzisiaj nosi biżuterię.

 

Pamiętacie opinię swoich mam oraz babć na temat zbyt dużej ilości biżuterii? Albo jak zakazywały nam mieszania złota ze srebrem? Lub byśmy nosiły odpowiednie pierścionki na odpowiednich palcach? W tym sezonie te wszystkie zasady już nas nie obowiązują! Od dziś zacznij nosić biżuterię inaczej, noś biżuterię warstwowo. Zapytasz pewnie „co to znaczy?”. Spokojnie, już wyjaśniamy.

 

Nowy trend. Biżuteria noszona warstwowo.

 

Ten nowy trend staje się powoli pewną formą sztuki, na przyswojenie której potrzeba jednak trochę czasu i wprawy lecz wierzcie nam na słowo, WARTO!

 

Moda ta wymaga nieco zacięcia artystycznego i wyczucia stylu w łączeniu ze sobą biżuterii, lecz z naszymi radami szybko sobie z tym poradzisz. Nie obawiaj się również, nie będziesz zmuszona spędzać kilku godzin przed lustrem by konsekwentnie przymierzyć wszystkie pierścionki, bransoletki oraz naszyjniki by znaleźć idealne połączenie. Ten trend warstwowego noszenia biżuterii tak naprawdę ułatwia jej dobór a dodatkowo dodaje Wam stylowego pazura.

 

Podstawowa zasada brzmi: każdy element tworzy zgraną całość lecz mógłby równie być noszony osobno. Proste, prawda?

 

Naszyjnik kaskadowy

 

Tak nosimy naszyjniki i pierścionki w 2021 roku.

 

Nie tylko w życiu zawodowym oraz prywatnym polegaj na swojej wewnętrznej intuicji. Użyj jej również przy doborze odpowiednich dodatków do swojej stylizacji. Pozwól sobie zaszaleć i załóż dwa delikatne naszyjniki razem, od razu zobaczysz ten efekt. Dodaj trzeci naszyjnik w odmiennej formie a zatrzęsiesz światem. Podstawą tej mody jest Twoja kreatywność. Nie bój się połączenia subtelnych naszyjników z długimi medalionami.

 

Zastanawiasz się czy 4 pierścionki to za dużo? Nonsens, dołóż piąty a skromność pozostaw minimalistkom.

 

Tak nosimy kolczyki w 2021 roku.

 

Oprócz naszyjników i pierścionków w arsenale każdej kobiety powinny znaleźć się również kolczyki. Oczywiście w myśl zasady „im więcej tym lepiej”. Pamiętaj że delikatne dodatki gwarantują ogromne wrażenie.

 

Potrzebujesz więcej dodatków by móc z przytupem wkroczyć w nadchodzące trendy 2021 roku? Świetnie trafiłaś! W naszej ofercie znajdziesz najmodniejsze dodatki które pozwolą przyozdobić każdą Twoją kreację oraz przede wszystkim pozwolą Ci wypróbować nowy trend biżuterii noszonej warstwowo.

 

Kliknij TUTAJ by zobaczyć specjalną ofertę promocyjną przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

 

~ Zespół Mesini.pl