Walentynki tuż tuż!

Zdjęcie-walentynki

 

Walentynki już niebawem!

 

Jest to dzień który co roku obchodzimy w sposób szczególny – w tym dniu w końcu celebrujemy naszą miłość.

Byś mogła w tym dniu poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną kolekcje biżuterii.

Jesteśmy pewni, że nasza biżuteria przyniesie Ci wiele radości w tym dniu oraz sprawi że będziesz wyglądała w niej bajecznie – Twój partner z pewnością to doceni.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny kod rabatowy „WALENTYNKI2021” który możesz użyć przy składaniu zamówienia. Kod ten gwarantuje rabat w postaci -10% na wszystkie nasze dodatki.

 

Dlaczego biżuteria Mesini?

 

Jest wiele dni, które wywołują ogromny uśmiech na naszych twarzach. Pewnie pierwszym, który przychodzi Ci na myśl jest Prima Aprillis, ale według nas jest ich znacznie więcej. Każdy z nas cieszy się również z nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy czy też z weekendu majowego. Uważamy jednak że znaczna większość z nas czeka, właśnie na ten konkretny dzień – 14 lutego. Nie bez powodu ten dzień nazywany jest Świętem Zakochanych. To tego właśnie dnia w szczególny sposób, mówimy swojej drugiej połówce o swoich prawdziwych uczuciach.

 

Nie bez powodu tego dnia, prawdziwe oblężenie przeżywają kwiaciarnie i sklepy z różnego rodzaju słodyczami. Tylko jak pozbyć się tych utartych schematów? Co może zastąpić te wszystkie kwiaty, które szybko więdną oraz czekoladki które szybko gromadzą się tam gdzie nie powinny? Z pomocą przychodzi właśnie nasza biżuteria, która służyć będzie Ci znacznie dłużej.

 

W zależności od Waszych upodobań oraz gustu mogą to być bransoletki, kolczyki, naszyjniki czy też całe zestawy które są nowością w naszym sklepie.

 

Jeśli Twój chłopak nie ma pomysłu na prezent dla Ciebie, odeślij go do nas. Z pewnością Ci podziękuje a my pomożemy mu wybrać coś, co sprawi Ci ogromną radość i pozwoli zapamiętać ten dzień na całe życie. 

 

Życzymy udanego Święta Zakochanych!

 

~ Zespół Mesini.pl