Zaproszenie do współpracy - program partnerski Mesini.pl

 Dołącz do nas

Witaj! Dziękujemy za zainteresowanie naszą marką Mesini. Cieszymy się, że chcesz pomóc nam ją rozwijać, bardzo to doceniamy. Z tego też powodu przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Twój czas jest cenny i dlatego chcielibyśmy przedstawić Ci nasz program partnerski, dzięki któremu będziesz mogła zarabiać razem z nami

Klikając baner "Dołącz do nas" będziesz mogła zarejestrować swoje konto w naszym programie partnerskim. Po wprowadzeniu podstawowych danych i utworzeniu konta w przeciągu 24h otrzymasz dostęp do platformy, dzięki której będziesz mogła promować nasze produkty wśród swoich fanów oraz znajomych. W zamian za to my będziemy płacić Ci 10% od wartości zakupionych przez polecone przez Ciebie osoby, które zakupią jakikolwiek produkt w naszym sklepie poprzez specjalne linki.

Na tej platformie znajdziesz również gotowe banery reklamowe, które z łatwością będziesz mogła wstawić na swoje konta w mediach społecznościowych, blogu czy gdziekolwiek tylko zechcesz.

Co miesiąc, osobom, które osiągną najlepsze wyniki zaproponujemy stałą współpracę, jako nasze ambasadorki, które regularnie będą otrzymywać od nas darmowe upominki.

Dlatego, jeśli jesteś zainteresowana współpracą z naszą marką, to raz jeszcze zapraszamy Cię na naszą platformę programu partnerskiego.

Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań w tej sprawie, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy lub nasze konta w mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram.

Raz jeszcze dziękujemy za zainteresowanie marką Mesini, liczymy, że razem będziemy mogli się rozwijać.


Pozdrawiamy i życzymy powodzenia,

Zespół Mesini.pl