Kolczyki ze stali chirurgicznej - HITY LATA

Kolczyki ze stali chirurgicznej od bardzo dawna cieszą się dużą popularnością. Dziś chcemy Wam przedstawić bestsellery tego lata. Jesteście ciekawi, co najchętniej wybieracie w tym sezonie?

 Kolczyki ze stali chirurgicznej

Dla przypomnienia materiał, z którego wykonane są kolczyki Mesini to stal chirurgiczna 316L. Stal nie uczula, jest hipoalergiczna. Dzięki swoim właściwością nie czernieje, nie zmienia koloru oraz nie wymaga dużej uwagi. Warto pamiętać, aby biżuteria ze stali chirurgicznej nie miała kontaktu z perfumami oraz różnego rodzaju środkami, które mogłyby uszkodzić powierzchnię kolczyków, wtedy zachowają swój piękny wygląd na lata.

Kolczyki ze stali chirurgicznej z kamieniami naturalnymi 

Stal chirurgiczna i kamienie naturalne to połączenie idealne. Stal, jak i kamienie to bardzo trwałe materiały, przy odpowiedniej pielęgnacji posłużą i zachowają przepiękny wygląd przez bardzo długi czas. Więcej o tym, jak dbać o biżuterię z kamieni naturalnych znajdziesz tutaj.


Kolczyki ze stali chirurgicznej - numer jeden wśród bestsellerów

Piękne połączenie kamieni naturalnych jadeitu ze stalą chirurgiczną. Ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią zieleń. Sam kamień naturalny  - jadeit ma wyjątkowe właściwości. Kamień ten pomaga w odnalezieniu szczęścia, dodaje sił i pewności siebie. Wspiera spokojne życie. 

Kolczyki Ze Stali Chirurgicznej Premium Mesini GREEN


Kolczyki ze stali chirurgicznej

Kolczyki ze stali chirurgicznej PEARLS - klasyka w ciekawej formie 

Perełki, czyli totalna klasyka. Kolczyki z perełkami niezmiennie są waszym bestsellerem. Połączenie perły ze stalą chirurgiczną w kolorze złotym tworzą ponadczasowe, eleganckie połączenie. 

Kolczyki Ze Stali Chirurgicznej Premium Mesini PEARLS


Kolczyki ze stali chirurgicznej - perły słodkowodne

Kolczyki ze stali chirurgicznej - klasyczne koła z odrobiną szaleństwa

Ciekawy wzór i alternatywa do klasycznych kolczyków kółeczek. Ten model na pewno przyciągnie uwagę innych.

Kolczyki Ze Stali Chirurgicznej Premium Mesini OVAL HOOP


Kolczyki ze stali chirurgicznej

A Tobie, które kolczyki ze stali chirurgicznej podobają się najbardziej?  

Do następnego! 

Zespół Mesini